پارک علم و فناوری استان اردبیل سه شنبه 29/12/1396 - 2018/3/20        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 54.198.151.201
  کل بازدید :
 بازدید امروز :
  نفرات آنلاین :


اخبار پارک : حضور مدیر کل آموزش وپرورش وهیئت همراه در پارک علم فناوری 1395/11/11
نشست مشترک مسئولان پارک علم وفناوری و مدیرکل آموزش وپرورش درپارک علم وفناوری جهت توسعه همکاری های فیمابین برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل پارک علم وفناوری ،دکتر قلی پوری سرپرست پارک علم وفناوری استان اردبیل در نشست مشترک با دکتراحمد ناصری مدیرکل آموزش وپرورش به ارایه گزارش اجمالی از فرآیند راه اندازی ونقش مهم فعالیت پارک درزمینه اشتغال ، فناوری وتولید داخلی در این مدت پرداختند.

در بخشی از این نشست ،دکتر قلی پوری نیاز روز افزون جامعه برای بهره مندی از شرکت های فناور و دانش بنیان وآموزش و آشنایی معلمین و دانش آموزان از مراحل تبدیل ایده به محصول وتجاری سازی تاکید کردند .

در ادامه نشست دکتر ناصری مدیر کل آموزش وپرورش استان در خصوص همکاری ها و ایجاد بسترهای فناوری وپژوهشی وزیر ساخت های تحقیقاتی در آموزش و پرورش تاکید نموده اند.

وی با اظهارامیدواری از تعامل اداره کل آموزش و پرورش استان وپارک علم وفناوری ، پیگیری مداوم این مسائل را خواستار شدند.

در ادامه نشست مهندس محسن دیندار معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم وفناوری در خصوص همکاری وتشکیل کانون شکوفایی وخلاقیت در تمام مقاطع تحصیلی و ایجاد مرکز رشد فناوری آموزشی  که در این راستا نیز می توان از وجود معلمان بازنشسته و صاحب علم استفاده نمود ،تاکید نمودند .

جناب آقای سلیمی معاون پژوهش ،برنامه ریزی ونیروی انسانی اداره کل آموزش وپرورش نیز به صورت اجمالی از ظرفیت ها ی پژوهشی ، انجمن های علمی ،علوم پایه ، پژوهش سرا ،هنرستانها والمپیاد های علمی و دست آوردهای علمی دانش آموزان  راشرح دادند.

در این جلسه آقای ورودی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اقدامات انجام شده در خصوص با لا بردن سطح علمی و آموزشی دانش آموزان ومعلمین را شرح داده واز بستر های مناسب هنرستان ها و مراکز آموزشی در خصوص همکاری  با پارک علم وفناوری در تمام زمینه ها ی ،آموزشی وفناوری اعلام آمادگی کردند.

در پایان این نشست دکتر احمد ناصری مدیر کل آموزش وپرورش استان و دکتر قلی پوری سرپرست پارک علم وفناوری  در خصوص ایجاد کمیته مشترک راهبردی از معاونین و متخصین در زمینه فناوری ،جهت عملیاتی سازی این همکاری های فیمابین را موافقت کردند.صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts