پارک علم و فناوری استان اردبیل سه شنبه 29/12/1396 - 2018/3/20        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 54.198.151.201
  کل بازدید :
 بازدید امروز :
  نفرات آنلاین :


اخبار پارک : نشست مشترک شرکت های فناور و دانش بنیان با رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان اردبیل 1396/05/15
نشست مشترک مسئولان پارک علم و فناوری استان و مدیران شرکت های فناور و دانش بنیان با رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان اردبیل در محل پارک علم و فناوری استان به منظور بررسی راهکار های بهره مندی از پتانسیل های وزارت امور خارجه در ارتقاء روابط بین المللی و توسعه دیپلماسی فناوری برگزار گردید.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل در این جلسه ضمن قدردانی از آقای دکتر کرمانچی، رئیس محترم نمایندگی امور خارجه در اردبیل خواستار استفاده مدیران شرکتهای فناور و دانش بنیان از پتانسیل های وزارت امور خارجه برای توسعه روابط بین المللی و دیپلماسی فناوری شدند. .
در ادامه دکتر کرمانچی خرسندی خود را از برگزاری این جلسات ابراز و اظهار نمودند این نمایندگی تمامی تلاش خود را بکار خواهد گرفت تا شرکت های فناور در سطح بین المللی نسبت به معرفی محصولات خود با آسودگی کامل اقدام نمایند.

در این نشست مدیران شرکت های فناور و دانش بنیان نیز نسبت به معرفی کالا ها و خدمات خود اقدام و دغدغه ها و مشکلات ورود به بازار های بین المللی را مطرح نمودند و خواستار ارائه راهکار های مناسب جهت بهره مندی از پتانسیل های وزارت امور خارجه شدند.

در پایان این نشست، رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه نسبت به تشریح پتانسیل ها و نیز برنامه های این نمایندگی برای تعامل با شرکت های فناور و دانش بنیان پرداختند و از برگزاری جلسات منظم در آینده با حضور شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان خبر دادند


صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts