پارک علم و فناوری استان اردبیل یکشنبه 25/9/1397 - 2018/12/16        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 52.91.245.237
  کل بازدید : 460787 نفر
 بازدید امروز : 299 نفر
  نفرات آنلاین : 7 نفر


اخبار پارک : رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل،:همکاری فیمابین پارک علم و فناوری استان اردبیل با مراکز علمی و پژوهشی کشور آذربایجان توسعه می یابد. 1396/07/29
رییس پارک علم و فناوری استان اردبیل در تشریح دستاوردهای سفر خود و هیات همراه به کشور آذربایجان، گسترش مناسبات بین آلمللی و گشایش بازارهای مرزی جدید برای شرکت های فناور و دانش محور بویژه در استان اردبیل را از جمله اهداف سفر تشریح کرد.

رییس پارک علم و فناوری استان اردبیل : همکاری فیمابین پارک علم و فناوری استان اردبیل با مراکز علمی و پژوهشی کشور آذربایجان توسعه می بابد.

رییس پارک علم و فناوری استان اردبیل در تشریح دستاوردهای سفر خود و هیئت همراه به کشور آذربایجان گسترش مناسبات بین المللیو گشایش بازارهای مرزی جدید برای شرکت های فناور و دانش محور به ویژه در استان اردبیل را از جمله اهداف سفر تشریح کرد .
ایشان با اشاره به تجربیات کشور جمهوری اسلامی ایران در راه اندازی پارک های علم و فناوری و همچنین انجام فعالیت های دانش بنیان از انجام گفتگوهای مقدماتی جهت انتقال تجربیات به کشور آذربایجان خبر داد .
رییس شورای علمی و فناوری پارک استان اردبیل با اشاره به برگزاری جلسات مشترک در دانشگاه دولتی باکو و تکنو پارک آکادمی ملی علوم از تامین مقدمات لازم جهت تدوین پروتکل همکاری فیمابین پارک علم و فناوری استان اردبیل و مراکز فناوری و نو آوری خبر دادند و از امضای این پروتکل در روزهای آتی خبر دادند .
قلی پوری بازارهای آذربایجان را بازار مناسبی برای صادرات محصولات فناور و دانش بنیان دانست و از تلاش مجموعه پارک علم و فناوری برای طراحی مدل همکاری های فیمابین کشورها با محوریت پارک های علم و فناوری برای تبادل دانش ، فناوری و تجربیات گفته و از سفر قریب الوقوع هیئتی از نمایندگان مراکز علمی پژوهشی کشور جمهوری آذربایجان به استان اردبیل خبر دادند .صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts