پارک علم و فناوری استان اردبیل سه شنبه 29/12/1396 - 2018/3/20        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 54.198.151.201
  کل بازدید :
 بازدید امروز :
  نفرات آنلاین :


وزارت علوم، تحقیقات و فناوری : با هدف حمایت از توسعه تجاری‌سازی دستاوردهای تحقیقاتی در سطح ملی؛ سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران «تاییدیه ارزش دارایی‌های نامشهود (فکری)» صادر می‌کند 1396/09/13
در راستای سیاست‌های کلان قانون برنامه ششم توسعه کشور و با هدف «حمایت از توسعه و گسترش تجاری‌سازی دستاوردهای تحقیقاتی در سطح ملی و نهادینه کردن فرآیند تجاری‌سازی فناوری»، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران اقدام به صدور تاییدیه ارزش دارایی‌های نامشهود (فکری) مطابق با اصول علمی و مهندسی می‌کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، «شناسایی سهم پدیدآورنده دارایی فکری در مذاکره با سرمایه‌گذار» و «تعیین ارزش بر اساس روش‌های علمی و مطابق با استانداردهای روز»، از مزایای مهم صدور تاییدیه ارزش دارایی‌های نامشهود است.

همچنین اعطای تأییدیه ارزش‌گذاری با مهر سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و قابل ارائه در فن‌بازارها، استارتاپ‌ها و بانک‌ها، دیگر مزایای صدور تأییدیه ارزش دارایی‌های نامشهود (فکری) را تشکیل می‌دهند.

مخاطبان این طرح، مخترعان و نوآوران، شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد، عرضه‌کنندگان و صادرکنندگان فناوری و برگزارکنندگان فن‌بازارها و استارتاپ‌ها هستند.

علاقه‌مندان جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانند به وب‌سایت www.tcportal.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۲۱۵۶۲۷۶۳۳۴۴ تماس گیرند.صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts