پارک علم و فناوری استان اردبیل شنبه 5/3/1397 - 2018/5/26        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 54.196.86.89
  کل بازدید :
 بازدید امروز :
  نفرات آنلاین :


اخبار پارک : پارک علم و فناوری اردبیل از ایده‌های دانش‌آموزان نخبه حمایت می کند 1396/11/10
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: پارک علم و فناوری استان اردبیل حمایت همه‌جانبه‌ای برای تجاری‌سازی ایده‌های دانش‌آموزان اردبیلی دارد

عبدالقیوم قلی‌پور ظهر امروز در آئین امضای تفاهم‌نامه همکاری آموزش و پرورش استان اردبیل و پارک علم و فناوری در اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویتهای اساسی پارک علم و فناوری استان اردبیل تجاری‌سازی ایده‌های دانش‌آموزان نخبه اردبیلی است که در این زمینه برنامه‌ریزی شده تا بتوانیم از دانش‌آموزان ایده‌پرداز و خلاق حمایت  کنیم.

وی با اشاره به اینکه امروز تفاهم نامه مشترک بین پارک علم و فناوری و آموزش و پرورش استان امضا شد، افزود: این تفاهم‌نامه در راستای حمایت از برنامه‌های علمی دانش‌آموزان و  تجاری‌سازی ایده‌ها امضاء می‌شود که امیدواریم بتوانیم به دستاوردهای خوبی در این زمینه دست یابیم.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از آمادگی کامل پارک علم و فناوری برای حمایت از دانش‌آموزان اردبیلی خبر داد و تصریح کرد: این دانش‌آموزان آینده‌سازان مملکت هستند و باید زیرساختهای شکوفایی استعدادهای این دانش‌آموزان فراهم شود.

قلی‌پور بیان کرد: در حال‌حاضر پارک علم و فناوری استان تمهیدات لازم برای شکوفایی ظرفیت علمی دانش‌آموزان فراهم کرده که امیدواریم بتوانیم با همکاری آموزش و پرورش گام بزرگی در راستای ایجاد طرح و ایده‌های نو برداریم.

وی اظهار کرد: آموزش و پرورش استان اردبیل نقش بسیار مهمی در شناسایی استعدادهای علمی دانش‌آموزان اردبیلی دارد که انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی مناسب بتوانیم زمینه پیشرفتهای علمی دانش‌آموزان اردبیلی را فراهم کنیم که این یک رسالت خطیر است.

جشنواره‌های علمی و پژوهشی در اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در این جلسه اظهار داشت: در راستای ترویج برنامه‌های فرهنگی، پژوهشی و علمی در بین دانش‌آموزان جشنواره‌های علمی در اردبیل برگزار می‌شود.

احمد ناصری گفت: در راستای ترویج فرهنگ پژوهش جشنواره‌های مختلف علمی و پژوهشی در استان برگزار شده که با برنامه‌ریزیهای انجام شده این جشنواره‌ها ادامه می‌یابد.

وی از برگزاری جشنواره‌های خوارزمی، نوجوان سالم، جابربن حیان خبر داد و افزود: استقبال دانش‌آموزان از این جشنواره‌ها خوب بوده و درصدد هستیم بتوانیم این جشنواره‌ها را تداوم بخشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل تصریح کرد: در راستای ترویج فرهنگ پژوهشی تفاهم‌نامه‌ای بین آموزش و پرورش و پارک علم و فناوری استان اردبیل منعقد شد که امیدواریم با امضای این تفاهم‌نامه گام بزرگی در شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان برداشته شود.

در پایان این مراسم تفاهم‌نامه مشترک همکاری پارک علم و فناوری و آموزش و پرورش اردبیل امضا شد.صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts