پارک علم و فناوری استان اردبیل یکشنبه 25/9/1397 - 2018/12/16        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 52.91.245.237
  کل بازدید : 460786 نفر
 بازدید امروز : 298 نفر
  نفرات آنلاین : 6 نفر


اخبار پارک : اردبیل|خدمات تخصصی در شرکت‌های دانش‌بنیان اردبیل ارائه می‌شود 1396/12/08
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: خدمات تخصصی به تولیدات دانش‌بنیان از طریق حمایت از توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان اردبیل ارائه می‌شود
عبدالقیوم قلی‌پوری بعد از ظهر امروز در آئین امضای تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویت‌های اساسی پارک علم و فناوری استان ارائه خدمات تخصصی در شرکت‌های دانش‌بنیان است که برنامه‌ریزی شده خدمات تخصصی برای توسعه و پیشرفت شرکت‌های دانش‌بنیان انجام شود.

وی گفت: به منظور برقراری ارتباط سازمان یافته بین پارک علم و فناوری استان و سازمان نظام مهندسی ساختمان و بهره‌گیری از امکانات و ظرفیت‌های هر دو نهاد تفاهم‌نامه‌ای امضا شد تا بتوانیم با تعامل و همکاری در زمینه رشد و توسعه پارک علم و فناوری گام برداریم.

 رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: همکاری در پروژه‌های مطالعاتی و تحقیقاتی به واسطه بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود بین پارک علم و فناوری و نظام مهندسی ساختمان توسعه می‌یابد افزود: امروزه شرکت‌های دانش‌بنیان از اهمیت بالایی در حوزه‌های مختلف برخوردار است که باید به این امر توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

قلی‌پوری از ارتقای اخلاق حرفه‌ای و اشخاص حقیقی و حقوقی در فعالیت‌های تخصصی یک نیاز اساسی دانست و گفت: باید در این امر حساسیت ویژه‌ای داشته باشیم.

وی افزود: برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی و علمی شرکت پارک علم و فناوری استان با دستگاه‌های اجرایی توسعه می‌یابد تا بتوانیم با تعامل و همکاری به اهداف مورد نظر جامه عمل بپوشانیم.

وی مدت تفاهم‌نامه پارک علم و فناوری استان و  سازمان نظام مهندسی را سه سال عنوان کرد و افزود: انتظار می‌رود بتوانیم در این مدت به دستاوردهای زیادی دست یابیم.


صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts