پارک علم و فناوری استان اردبیل شنبه 5/3/1397 - 2018/5/26        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 54.196.86.89
  کل بازدید :
 بازدید امروز :
  نفرات آنلاین :


اخبار پارک : اولین دوره رویداد شتاب در روستا با هدف شناسایی و توانمند سازی ایده های برگزیده کارش را در اردبیل آغاز کرد. 1397/02/19
اولین رویداد شتاب در روستا با حضور دکتر قلی پور دکتر رسولی رئیس دانشگاه آزاد و مهندس حلیم مدیر کل امور شهر و روستاها در اردبیل برگزار شد
دکتر قلی پور رییس پاک علم و فناوری : اولین دوره رویداد شتاب در روستا با هدف شناسایی و توانمند سازی ایده های برگزیده کارش را در اردبیل آغاز کرد.

وی افزود: بدون شک ایده و ها فکر های برتری که در این رویداد انتخاب خواهند شد می توانند نقش بسزایی در رشد و توسعه روستا ها داشته باشند.

قلی پور بیان کرد: نباید در بیان ایده ها ها محتاط عمل کرد زیرا که یک ایده ساده ممکن است به فکر و اندیشه برتر و کارساز در جامعه تبدیل شود.
و در ادامه 

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: جوامعی که دچار روزمرگی باشند روز به روز عقب مانده تر می شوند و از سرعت و شتاب توسعه ای فاصله می گیرند.
و جای خرسندی دارد که اولین رویداد شتاب در روستا با رویکرد شناسایی و توانمند سازی ایده های برگزیده در حال برگزاری است و در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در خدمت عزیزان خوش فکر و ایده پرداز هستیم.

وی افزود: جوامعی که دچار روزمرگی هستند روز به روز عقب مانده تر می شوند زیرا که دنیا دنیای شتاب و سرعت است و امروزه جوامع بر اساس  سرعت آن سنجیده می شود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل گفت: اگر قبلا جهان بر اساس توسعه سنجیده می شد امروزه بر اساس سرعت و شتاب در عملکردشان سنجیده می شود.

دکتر رسولی بیان کرد: سازمان هایی که متحرک و در حال دویدن هستند متفاوتند با سازمان ها و دانشگاه هایی که ساکن و حرکت به اصطلاح لاک پشتی دارند و در این خصوص باید بررسی کنیم تا ببینیم جزوه کدام سازمان ها و دانشگاه ها هستیم.

وی گفت: پیشنهاد می کنم رویداد های بعدی شتاب روستا در خود روستا ها برگزار شود تا این مناطق بیش پیش در مسیر رشد و توسعه قرار گیرند.


صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts