پارک علم و فناوری استان اردبیل پنج شنبه 30/3/1398 - 2019/6/20        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 3.90.207.89
  کل بازدید : 527799 نفر
 بازدید امروز : 166 نفر
  نفرات آنلاین : 5 نفر


معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری : به منظور افتتاح مرکز نوآوری؛ معاون علمی و فناوری رییس جمهوری وارد استان اردبیل شد 1397/07/02
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به منظور افتتاح مرکز نوآوری و برای بازدید از پیشرفت طرح های فناورانه و شرکت های دانش بنیان و گفت و گو با فعالان استارتاپی، صبح امروز وارد استان اردبیل شد.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در راس هیاتی برای بازدید از روند انجام پروژه ها و طرح‌های نوآورانه و فناورانه مراکز علمی و شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپی صبح امروز وارد استان اردبیل شد.
ستاری در این سفر یک روزه پس از حضور درگلزار شهدا و ادای احترام به مقام شهیدان انقلاب اسلامی، برای پیشبرد سریع تر و بهتر اهداف و برنامه های جاری استان، همزمان با دیدار با فناوران پارک علم و فناوری استان اردبیل، مرکز نوآوری این استان را نیز افتتاح می کند.
همچنین بازدید از واحدهای منتخب صنعتی دانش بنیان مانند «شرکت رادسیس صنعت هوشمان آرتاویل»، «شرکت تولیدی صنعتی سوت ماشین»، «شرکت الکترونیک پردازش سبلان»، «شرکت آذرسایان ماشین»، «شرکت انفورماتیک گستر کوشای سبلان» و بازدید از «شرکت پیشگامان آذر زر کشت ایرانیان» نیز از جمله برنامه های این سفر یک روزه خواهد بود.


صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts