پارک علم و فناوری استان اردبیل پنج شنبه 30/3/1398 - 2019/6/20        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 3.90.207.89
  کل بازدید : 527801 نفر
 بازدید امروز : 168 نفر
  نفرات آنلاین : 6 نفر


اخبار پارک : رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل؛دستاوردهای دانش بنیان اردبیل به کشور اندونزی صادر می‌شود 1397/07/08
دکتر عبدالقیوم قلی پوری رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: با حضور سفیر اندونزی در استان اردبیل و ابراز رضایت از دستاوردهای دانش بنیان استان اردبیل، به دنبال صادرات این دستاوردها به کشور اندونزی هستیم
رئیس پارک علم و فناوری اردبیل  ظهر امروز در جریان بازدید سفیر اندونزی از پارک علم و فناوری استان اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پارک علم و فناوری استان اردبیل ۴ سال قبل فعالیت خود را در استان آغاز کرد و از ابتدای شروع به کار پارک، نگاه بین‌المللی به فعالیت‌های این پارک داشتیم.

دکتر قلی پوری گفت: سفیر جمهوری آذربایجان در ایران در کنفرانس جهانی پارک های علم و فناوری که در اصفهان برگزار شد، از غرفه پارک علم و فناوری استان اردبیل بازدید و فعالیت‌های پارک را رصد کرده بوند و همکاری‌هایی صورت گرفت که امروز نیز میزبان سفیر اندونزی در اردبیل هستیم.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل افزود: در این بازدید امروز که سفیر اندونزی از نمایشگاه دستاوردهای پارک علم و فناوری استان اردبیل داشتند، نمونه‌ای از تولیدات و توانمندی‌های مراکز دانش بنیان استان اردبیل به نمایش گذاشته شد و سفیر اندونزی نیز این دستاوردها را مطلوب ارزیابی کردند.

قلی پوری تصریح کرد: با حضور سفیر اندونزی در استان اردبیل و ابراز رضایت از دستاوردهای دانش بنیان استان اردبیل، به دنبال صادرات این دستاوردها به کشور اندونزی هستیم که سفیر اندونزی نیز نظر مثبتی در این زمینه دارند.

رئیس پارک  بیان کرد: پارک علم و فناوری استان اردبیل آمادگی همکاری با دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل را نیز دارد و قطعاً مدل همکاری پارک علم و فناوری استان اردبیل کاربردی و عملیاتی خواهد بود.صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts