پارک علم و فناوری استان اردبیل شنبه 31/1/1398 - 2019/4/20        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 34.230.84.215
  کل بازدید : 509383 نفر
 بازدید امروز : 3 نفر
  نفرات آنلاین : 3 نفر


اخبار پارک : توسط پارک علم و فناوری اردبیل محقق شد؛‌ طراحی و مجری کارخانه بسته بندی محصولات لبنی کشور بولیوی 1397/08/05
واحد تولیدی صنعتی سوت ماشین اردبیل یکی از واحدهای صنعتی دانش مستقر در بنیان پارک علم و فناوری استان اردبیل توانسته در مدت ۶ماه، کارخانه مادر فرآوری و بسته بندی محصولات لبنی کشور بولیوی را طراحی و اجرا کند.
ادوین ریورو کاردان سفارت جمهوری چند ملیتی بولیوی نیز با ابراز رضایت و اطمینان کامل از عقد قرارداد با شرکت سوت ماشین پارك علم و فناوري اردبیل گفت: ما قبل از این شاهد راه اندازی موفق شش طرح مهم و بزرگ صنایع غذایی توسط سوت ماشین بودیم و قرارداد اجرای سه طرح دیگر را نیز خواهیم بست.
کاردار تجاری کشور بولیوی در ادامه اظهار داشت : انعقاد قراردادها با شرکت های ایرانی با علاقه و اراده قلبی و تاکید رییس جمهور بولیوی انجام می گیرد.
 همچنین محمد زاده مدیرعامل و رئیس شرکت دانش بنیان سوت ماشین ارزش این محموله تولیدی را 3 و نیم میلیون دلار عنوان کرد و گفت: این طرح طبق برنامه ریزی در قرارداد در مدت شش ماه تکمیل شده است و طی 2 هفته آتی به بولیوی صادر خواهد شد.
شایان ذکر است شرکت تولیدی و صنعتی سوت ماشین با تعداد 43 نفر پرسنل در مدت 15سال سابقه صادرات دانش و صنعت به کشورهای آمریکای جنوبی ، طراح و مجری 25طرح صنایع غذایی و پتروشیمی در آنجا بوده است.
در حال حاضر شرکت «سُوت ماشين» از 20000 متر مربع سايت صنعتي براي فرایند ساخت و توليد، مجهز به ماشين ابزار مدرن همچنين منابع انساني مجرب و متخصص، واحد هاي مهندسي و پشتيباني عمليات توليدي و صنعتي، دفاتر تجاري، واحدهاي تحقيقات و فن آوري، واحد طراحی صنعتی،  واحد کنترل کيفيت و آزمايشگاه هاي صنعتي مدرن را دارا مي باشد.


صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts