پارک علم و فناوری استان اردبیل پنج شنبه 30/3/1398 - 2019/6/20        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 3.90.207.89
  کل بازدید : 527782 نفر
 بازدید امروز : 149 نفر
  نفرات آنلاین : 57 نفر


اخبار پارک : پنجمین رویداد شتاب اردبیل با محوریت صنعت کشاورزی با الگوی تیکک با حضور مسئولان و فعالان در این بخش کار خود را آغاز نمود. 1397/10/19
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: فضای اقتصاد دانش‌بنیان در اردبیل فراهم می‌شود تا بتوانیم گام اساسی در حوزه اشتغال برداریم.
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل در این مراسم اظهار داشت: پنجمین رویداد شتاب با محوریت صنعت کشاورزی با الگوی تیکک  امروز با هماهنگی و مشارکت دانشگاه محقق اردبیلی، پارک علم و فناوری، سازمان جهاد کشاورزی و سازمان نظام مهندسی استان اردبیل در اردبیل کار خود را آغاز کرد .
حبیب ابراهیم‌پور با اشاره به اینکه در پنجمین رویداد شتاب بیش از 130 نفر ایده‌های خود را در حوزه‌ کشاورزی ارائه می‌دهند، گفت: این رویداد فرصتی بسیار مناسب برای ارائه دستاوردهای جوانان در بخش صنعت کشاورزی است.
وی با بیان اینکه فضای اقتصاد دانش‌بنیان در استان اردبیل فراهم می‌شود، افزود: در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده و پارک علم و فناوری نیز برای پویایی اقتصاد دانش‌بنیان تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد.
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل بیان کرد: در حال حاضر بیش از 140 واحد و هسته فناور در استان فعالیت می‌کنند و نیز حمایت از کارآفرینان مبنای کار قرار گرفته است.
ابراهیم‌پور از ارائه تسهیلات به افراد فعال در ارائه ایده‌های نوین خبر داد و گفت: در این زمینه حمایت‌های لازم انجام می‌شود تا جوانان بتوانند به دستاوردهای خوبی دست یابند.


صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts