پارک علم و فناوری استان اردبیل شنبه 31/1/1398 - 2019/4/20        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 34.230.84.215
  کل بازدید : 509389 نفر
 بازدید امروز : 9 نفر
  نفرات آنلاین : 9 نفر


اخبار پارک : گسترش همکاری‌های مشترک پارک اردبیل با دانشگاه‌های ترکیه 1397/11/14
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: در راستای گسترش همکاری‌های مشترک پارک‌های علم و فناوری استانبول و آنکارا با اردبیل وارد مذاکره می‌شوند.
حبیب ابراهیم پور روز چهارشنبه در گفت و گو با روابط عمومی پارک علم و فناوری اردبیل افزود: توسعه همکاری ها و تعاملات بین کشور ایران و ترکیه در حوزه علم و فناوری با بهره گیری از ظرفیت های پارک های علم و فناوری 2 کشور مورد تاکید طرفین قرار گرفته است.
وی با اشاره به دیدار اخیر خود با رایزن اقتصادی ترکیه در ایران گفت: 'یاووز سلیم اوزون' در این دیدار آمادگی کشورش جهت تسهیل فرآیندهای مرتبط با همکاری های حوزه فناوری بین 2 کشور را اعلام کرد.
وی افزود: در این دیدار توانمندی های شرکت های مستقر در پارک فناوری اردبیل از سوی کارشناسان گزارش و فرآیندهای مرتبط با همکاری 2 جانبه مورد بررسی قرار گرفت.
رییس پارک علم و فناوری استان اردبیل همچنین اظهار داشت: در این دیدار ظرفیت پارک علم و فناوری این استان با هدف توسعه روابط و تعاملات اقتصادی 2 کشور در حوزه علم و فناوری تشریح و بر گسترش همکاری های بین المللی تاکید شد.
او با اشاره به توانمندی های شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان اردبیل آمادگی این پارک برای توسعه تعاملات با تکنوپارک های کشور ترکیه در حوزه های انتقال تجربیات، انتقال فناوری، برگزاری نمایشگاه ها و رویدادهای مشترک و کمک به شکل گیری استارتاپ ها را اعلام و خواستار تسهیل انجام فرآیندهای مرتبط با بهره گیری از ظرفیت سفارتخانه های طرفین شد.
پارک های علم و فناوری از مهم ترین ساختارهای موثر در اقتصاد دانش بنیان و محیطی مناسب برای استقرار ، توسعه و شکوفایی موسسات و شرکت های دانش بنیان هستند که در تعامل سازنده با یکدیگر و با دانشگاه ها و سایر موسسات پژوهشی فعالیت می کنند و هدف اصلی آن بعنوان یک نهاد فناورانه ، افزایش ثروت و اشتغال در جامعه از طریق ایجاد و توسعه موسسات متکی بر فناوری است.
7110/ 1257


صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts